KONST / Litografier / Färglitografi 11806051
nr 1180 6051
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 447/480, bladets mått: 48x64 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 30 april 2018
kl 18:02:21
1.100 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow